Modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin yanı sıra estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermeli ve içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamalıdır. Yapıların bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilmesinde en önemli unsur ise yapı kimyasallarıdır. Yapı kimyasalları genel olarak inşaatın her aşamasında kullanılan, teknoloji ürünü yardımcı malzemelerdir.

Fixa Yapı Kimyasalları olarak, 2001 yılından bu yana, yaşamlarımızı daha konforlu kılmaya yardımcı olan yenilikçi yapı kimyasalları üretiyoruz.

İstanbul, Adana ve Ankara’da, tamamı bilgisayar otomasyonlu modern üretim tesislerimizde üretiyoruz. Su yalıtım sistemleri, sızdırmazlık ürünleri, onarım ve güçlendirme ürünleri, zemin sistemleri, beton ve harç katkıları, kalıp ayırıcılar ve kür malzemeleri, çimento esaslı sıvalar ve örgü harçları, seramik yapıştırıcıları, seramik derz dolguları ve teknik yapıştırıcılar olmak üzere toplam 11 ürün grubunda Türk ve bölge inşaat sektörüne yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Yapı kimyasallarının yanı sıra, iştirakimiz olan İGLOTEK Isı Yalıtım Sistemleri’nde 2011 yılından bu yana ısı yalıtım sektörünün ihtiyacı olan yüksek nitelikli beyaz ve gri EPS üretimi yapıyoruz.

Araştırmaya inanıyor, ürün geliştirmeye önem veriyoruz. Gücümüzü teknolojiden alıyoruz.

Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Tüm ham madde, yarı mamul ve üretimi tamamlanmış ürünleri mutlaka gerekli testlerden geçiriyoruz. CE, TSE gibi kalite belgeleri,  ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikalarına ve yurt dışı pazarlarda aranan diğer kalite belgelerine sahibiz.

Bayilerimiz aynı zamanda iş ortaklarımızdır. Donanımlı ve profesyonel satış kadrolarımız ve destek birimlerimiz ile tüm müşteri ve kullanıcılarımıza ürün seçiminde ve doğru uygulanmasında her zaman destek veriyor, aynı zamanda bölge ülkelerine ihracat yapıyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmimiz